• jún 2021


jún 2021


Stresu sa nevieme vyhnúť, ale môžeme znížiť jeho škodlivé účinky.

Nutrathin®  má vysoký obsah prírodného sójového lecitínu, ktorý je prirodzenou súčasťou tela. Patentovaná technológia chuťovo vynikajúci nápoj a jeho vyvážené zloženie 10 vitamínov a 7 minerálov je ideálnym doplnkom nielen na podporu nervovej sústavy. Pomáha udržovať normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Je vhodný pre tých, ktorí veľa športujú, alebo sú často oslabení, či  užívajú často antibiotiká, prípadne prechádzajú náročným obdobím.


Línia LifeActive (kaša) - krv to je život. Keď treba "naštartovať", alebo keď nás čaká veľká výzva, to chce vliať novú krv do našich žíl. Exkluzívne zloženie 13 biologicky aktívnych látok v ľahko vstrebateľnej a využiteľnej forme, ktoré sú "zabalené" do obilnej kaše s medom, bielkovinami a s vysokým obsahom vlákniny. Je obohatený o isomaltulosu, výnimočné organické železo a vitamíny. Spoločne podporujú dobrú produkciu červených krviniek, hemoglobínu a bunkové dýchanie. Vysoký obsah vitamínu C zvyšuje vstrebávanie železa. 

Linie Exclusive (kokteil) každá porcia prináša plnohodnotné bielkoviny pre lepšie zasýtenie a výživu  svalov. Vláknina znižuje chuť do jedla a zlepší vstrebávanie živín. Komplex 12 vitamínov a minerálov dodáva telu potrebnú dennú dávku pre lepšiu kondíciu a zdravie. Garcinia cambogia podporuje rýchlejšie a efektívnejšie spaľovanie tukov.

Stres sa dá prekonať kombináciou našich výrobkov:
Raňajky: Nutrathin® + Línia LifeActive (kaša) v unikátnom zložení nám doplní vitamíny, minerály a lecitín.   
Večera: Nutrathin® + LINIE Exclusive (kokteil)  podporíme tým prečistenie a odľahčenie tráviaceho traktu.
Dávkovanie: obvyklá dávka Línie sa doplní jednou lyžičkou Nutrathinu.Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť