• Balík Eleico - kozmetika


Balík Eleico - kozmetika


Rastlinné mydlo 

Ručne vyrobené rastlinné mydlo s vôňou škorice a jablka, dobre hydratuje s ľahkým peelingom. S glycerínom a jemnými vločkami marseillského mydla vhodné na šetrné umytie s bohatou penou. Pleť prehreje, zjemní, hydratuje, regeneruje a urýchľuje detoxikáciu buniek pokožky. Pre vonia celú kúpeľňu, pôsobí aróma terapeuticky.


Ošetrujúci sprchový gél Medovka

Jemný sprchový gél so sviežou ľahko citrusovou vôňou pre šetrnú očistu pokožky, pre relaxáciu, upokojenie a celkový pocit pohody. Bylinné extrakty spolu s ovseným extraktom, silicami a vonnými olejmi pleť tonizujú, upokojujú, zjemňujú a zvláčňujú. Pomáhajú pleti udržať si ideálnu hydratáciu, zlepšujú prekrvenie a potláčajú rozvoj nežiaducich mikroorganizmov


Ošetrujúci telový olej Medovka

Zvláčňujúci a vyživujúci telový olej s príjemnou sviežou vôňou citrusov pre výživu, relaxáciu a zjemnenie pokožky celého tela. Je ideálnou kombináciou suchého a hydratujúceho oleja s upokojujúcimi, ochrannými a regeneračnými bylinnými extraktmi, silíc a vonných olejov. Ideálna kombinácia dlhodobo udržuje pleť mladistvú a v stále dobrej kondícii. Bylinné extrakty spolu so silicami a vonnými olejmi príjemne prevonia pokožku celého tela na dlhú dobu. Ošetrujúcimi účinkami pleť upokojujú, zjemňujú a zvláčňujú, udržujú v nej optimálnu vlhkosť, potláčajú rozvoj nežiaducich mikroorganizmov a chráni pred poškodením oxidatívnym stresom. Pôsobí aromaterapeuticky.


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré


Súvisiace produkty