• Sprchový gél

Jemný sprchový gél so sviežou ľahko citrusovou vôňou pre šetrnú očistu pokožky, pre relaxáciu, upokojenie a celkový pocit pohody.

Bylinné extrakty spolu s ovseným extraktom, silicami a vonnými olejmi pleť tonizujú, upokojujú, zjemňujú a zvláčňujú. Pomáhajú pleti udržať si ideálnu hydratáciu, zlepšujú prekrvenie a potláčajú rozvoj nežiaducich mikroorganizmov.

*    koncentrovaná forma sprchového gélu, 
*    bohatá penivosť a vysoká čistiaca schopnosť 
*    šetrí peniaze - sprchový gél vydrží naozaj veľmi dlho

Rozhodujúce zložky sprchového gelu Eleico
Rôzne formy spracovaného kokosového oleja: jeden z najjemnejších čistiacich prostriedkov, pomáha vytvárať jemnú penu a zmýva z pleti nečistoty. Ideálny pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Dobre odstraňuje špinu, nevysušuje ani nedráždi pokožku.
 
Benzoat sodný: vyskytuje sa v ovocí - brusniciach, marhuliach, jablkách, škorici, klinčekoch. Má antimikrobiálne účinky, zabraňuje množeniu baktérií, ale nezabíja ich. Je tiež ľahko antimykotický, chráni pred hubami, plesňami a kvasinkami.

Rastlinný glycerín: je vysoko hygroskopický (viaže na seba vlhkosť). Pomáha účinným prospešným látkam v kozmetických prípravkoch, aby sa čo najrýchlejšie vstrebali do pokožky. Pokožku zjemňuje, zvláčňuje a v nižšej koncentrácii (do 10%) jej pomáha udržať si vlastnú hydratáciu.

Morská soľ: má tonizačné, čistiace, antiseptické, abrazívne a adstrigentné účinky. Soľ zmierňuje bolesti svalov a zápaly tkanív, zároveň ich posilňuje. Zlepšuje cirkuláciu krvi, čím podporuje prirodzenú detoxikáciu obehového i lymfatického systému. V menšom množstve na pleť pôsobí hydratačne, ľahko odmasťuje, odstraňuje odumreté kožné bunky a nečistoty. Pokožka je potom spevnená, jemná, upokojená a pomáha v nej udržiavať ideálnu mieru vlhkosti.

Extrakt z ovsa siateho obsahuje flavonoidy, minerálne látky (železo, zinok, mangán, kremík ...), saponíny, antioxidačný  vitamín E, lipidy, kyselinu linolovú a i. Ovos má stimulačné vlastnosti, zlepšuje krvný obeh, pomáha pri rôznych kožných problémochvôňa pre rastlinné mydlo
medovka a nechtík
vôňa pre sprchový gel
levandula

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť


Sprchový gél


Dostupné možnosti


  • Kód produktu: gel
  • Dostupnosť: Skladom
  • Cena: 11,90€