• Balík na sústredenie


Balík na sústredenie


Na podporu koncentrácie pre ľudí s náročným povolaním, pri vysokom pracovnom nasadení a s maximálnym sústredením. Odporúčame manažérom, šoférom, učiteľom, študentom, všetkým, ktorí sa nesmú pomýliť ...


Na zvládnutie stresu, zlepšenie postrehu a lepšie vnímanie.


Memorin - zlepší pamäť a prekrvenie, pôsobí proti únavovému syndrómu. Osvedčil sa aj pri hučaní v ušiach. mnohí sme si všimli, že sa skracuje doba odpočinku po vypätí a strese.

Revitin 365 - ionový nápoj chutí ako džús s chuťou grep, pomaranč alebo mandarinka. Poskytne energiu srdcu, svalom a mozgu. Za krátku dobu zistíte, že pomôže odstrániť dôsledky psychickej a svalovej vyčerpanosti a ľahšie zvládnete stres. Okrem toho dopĺňa dennú stratu minerálov bez potreby kontroly správneho dávkovania. Chráni pred škodlivými následkami fajčenia a alkoholu.

Nutrathin posilňujúci lecitínový kokteil s chuťou vanilka a čokoláda. Je to práškový koncentrát s vysokým obsahom lecitinu (špičkový výrobok). Pomože mierne znížovať hladinu cholesterolu v krvi. Pri dlhodobom užívaní významne podporí zachovanie pamäte, posilní prenos nervového vzruchu a kontrolu svalovej činnosti.

P.S.   Na odporučenie odborníkov mnohí kupovali jednotlivo kombináciu hore uvedených výrobkov. Ohlasy účinkov boli vynikajúce, preto sme sa rozhodli ponúknuť zľavu práve na kompletný balík. Vyskúšajte na sebe minimálne 2-3 mesiace.Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré


Súvisiace produkty