• Balík na silnú imunitu

Iste ste si všimli, že niektorí naši známi majú každoročne problém s angínou, alebo chrípkou. Iní už niekoľko rokov nenavštívili lekára, alebo ochorenie prekonajú bez vážnych ťažkostí.


Tieto rozdiely medzi nami spôsobuje imunita – odolnosť organizmu.

Pri poškodenej flóre sa v črevách množia hnilobné a choroboplodné organizmy. Tie okrem toho, že vylučujú toxíny, spotrebujú aj vitamíny, minerály a výživné látky. Telo sa proti nim bráni a tým spotrebuje obranné látky, ktoré by mohlo použiť na inú infekciu. Poškodené črevo stráca odolnosť pred toxínmi a nie je schopné do tela prepraviť to, čo sme zjedli, a to aj pri najlepšom stravovaní a najdrahších vitamínoch.
Preto do poručujeme všetkým, ktorí majú vlastnú zodpovednosť za svoje zdravie, aby investovali do úpravy svojej črevnej flóry. Najznámejšie jogurtové nápoje, na obale ktorých je uvedené, že obsahujú živé kultúry lactobacilov a bifidobaktérií sa cez žalúdok nedostanú do čreva tak, aby sa tam rozmnožovali a vykonávali pre nás tak dôležitú prácu. To dokážu len špeciálne na tento účel vyšľachtené kmene s ochranným filtrom proti kyseline v žalúdku a svojím komplexným zložením prispôsobené na naše stravovacie návyky a zlozvyky.
Na posilnenie črevného komfortu doporučujeme lahodný kokteil, špecialistu na zažívanie a ochranu čriev Nutra Bonu symbu s ßGlukánmi . Ideálny je aj pre deti a tehotné ženy. Svoje probiotické schopnosti má zvýraznené a posilnené silnou koncentáciou štyroch probiotických kultúr, vyšľachtených na črevnú floru : Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum. Všetky sa navzájom podporujú.

P.S. Na základe odporúčania lekárov je vhodné preventívne si dať 3-4 mesačnú kúru. Tak Vám vychádzame v ústrety a ponúkame zľavu pri jednorázovom nákupe 3 ks Nutra Bony symba s ßGlukánmi (je na Vás aké chute si vyberiete).príchuť pre Nutra Bonu
vanilka
čokoláda
káva
jahoda

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť


Balík na silnú imunitu


Dostupné možnosti


  • Kód produktu: B-nbsx3
  • Dostupnosť: Skladom
  • Cena: 106,50€ 95,50€


Súvisiace produkty

Nutra Bona symba
Nutra Bona symba

35,50€