• Balík pycnogenol 2

Doplnky výživy obsahujú v koncentrovanej forme látky ktorými možno doplniť nedostatok v bežnej strave. Pycnogenol® šetrí vitamín C a dokáže ho regenerovať na aktívny. Je to výsledok obnovy už „použitého“ vitamínu, ktorý dokáže ešte pracovať a nie je vylúčený z tela. Tak aj malé množstvo vitamínu C a E, ktoré človek prijme v potrave posilní, akoby ich bolo v strave oveľa viac.

Pycnogenol plus chráni cievny systém a znižuje riziko vzniku krvných zrazenín.Pycnogenol plus posilní srdce a cievny systém. Má protizrážanlivý účinok. Zabráni vytváraniu trombov (krvných zrazenín). Mimoriadne je účinný proti poškodeniu ciev vplyvom stresu a fajčenia. Pri zápale kĺbov pomáha normalizovať vlásočnicovú priepustnosť a predchádza vzniku opuchov. Pri alergii tlmí uvoľnenie histamínu. Ochráni nás proti kŕčovým žilám, modrinám a zníži závažnosť menších poranení. Zlepší kapilárnu priepustnosť, zníži mikrokrvácanie a posilní pevnosť kapilár.

Letíte lietadlom? Cestujete ďaleko v noci autobusom?
Dlhé sedenie v lietadle, (v autobuse), bez žiadneho pohybu spôsobí nahromadenie krvi okolo kotníka. Okraj sedadla zamedzuje návrat krvi žilami v nohách. Opuch kotníka je len ľahký priebeh, ale horšie je keď sa vytvorí zrazenina krvi v hlbokej žile. Ked  si dáte pred cestou Pycnogenol plus, ktorý zabraňuje vytvoreniu krvnej zrazeniny v cievach, tak pri výstupe z lietadla (z autobusu) zbadáte, že vás netlačia topánky.
Viac nájdete v knižke „Pycnogenol® pro vaše lepší zdraví“ od Richard A. Passwater, Ph.D.


P.S. V období keď má veľa ľudí chrípku, dajte si preventívne 1 tobolku denne. Keď ráno zbadáte, že vás bolí hrdlo užite 5-6 dní max. dávku (t.j. 1 tobolka na 21kg váhy). Jedno balenie obsahuje 50 toboliek. S využitím balíčka získate 100 toboliek a ušetríte.Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť


Balík pycnogenol 2


  • Kód produktu: B-pyc
  • Dostupnosť: Skladom
  • Cena: 74,20€ 67,20€


Súvisiace produkty

Pycnogenol plus
Pycnogenol plus

37,10€