• Balík pre ľahký pohyb
Pre športovcov, rekreačných aj vrcholových, rýchlejšie zregeneruje Vaše telo po športových a pracovných aktivitách. Budete plný energie a najmä si ochránite kĺby pred poškodením. Doporučujeme ľuďom, ktorí často vykonávajú rovnaké pohyby a majú zaťaženú len určitú časť tela, napr.: manuálne pracujúci pri stroji, pri páse, ale aj hudobníci, športovci, ... Mnoho umelcov celé hodiny je v rovnakom postoji pri hraní na hudobný nástroj.

Odmeňte svoje telo za preukázané služby.


Revitin 365 ionový nápoj chutí ako džús s chuťou grep, pomaranč alebo mandarinka. Pomáha predchádzať poklesu výkonnosti a nástupu únavy. Podporí činnosť svalov (aj srdce) a ich zásobovanie kyslíkom. Pri námahe chráni svaly proti kŕčom a skráti čas regenerácie. Mnohí z nás už pocítili, že za krátky čas odstráni bolesť a únavu svalov. Napokon doplní stratu tekutín a minerálov pri náročných výkonoch, lebo všetci vieme ako je pitný režim dôležitý.

GelasilK chráni kosti, šľachy, svalové úpony a vyživuje pokožku, zuby, vlasy, nechty. Celkove pomáha znížiť bolesť pohybového aparátu (chrbtica, kríže, kolená, lakeť, kĺby, ...). Svojim zložením posilní kvalitu kostí a to je predpoklad zníženia rizika vzniku úrazov a následné poškodenia kĺbov, šliach a väzív. Urýchli hojenie rán po prípadných zlomeninách, operáciách, výrone a skráti čas rehabilitácie. Je vhodná na prevenciu a podporu liečby pri artróze a osteoporóze.
Maximálna denná dávka GelaslKu 3x denne 2 tobolky počas týždňa, keď bolesť ustúpi dávkovanie sa zníži na 2 tobolky denne.

P.S.  Väčšina z nás pozná tzv. „svalovú horúčku“ cítite ju po veľkej námahe, po dlhej túre, alebo po prekopaní záhrady, niekto aj po veľkom upratovaní, .... vtedy oceníte Revitin 365, názov má výstižný dá sa piť 365 dní v roku. Pomáha rozpúšťať kyselinu mliečnu, ktorá spôsobuje bolesť vo svaloch. GelaSilK zníži bolesť, keď si vytknete členok, bolia kríže, ramená, lakeť, chrbát, kolená, ...príchuť pre Revitin
pomaranč Revitin
mandarinka Revitin
grep Revitin

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť


Balík pre ľahký pohyb


Dostupné možnosti


  • Kód produktu: B-pohyb
  • Dostupnosť: Skladom
  • Cena: 71,70€ 65,20€


Súvisiace produkty

Revitin 365
Revitin 365

39,10€

GelasilK
GelasilK

39,80€