• Balík na prekonanie únavy
Pomôže ľahšie prekonáť stres a únavu. Vhodné pre všetkých, ktorí pracujú pri počítači, šoférujú, študujú,... pre učiteľov, manažérov, pre tých, ktorí sa nesmú pomýliť. Kombinácia pomáha predchádzať únave, vyčerpaniu a obnoví energiu.

Keď ste vyčerpaný a ešte musíte "naplno fungovať" zapite 1 tobolku Memorin pohárom Revitinu 365. Za krátky čas pocítite obnovu energie a ste fit.


Revitinu 365 - má výstižný názov, lebo sa dá piť 365 dní v roku. Chutí ako džús s príchuťami: pomaranč, mandarínka tie majú viac ß-karoténu a v lete lepšie chráni telo pred slnečným žiarením s príchuťou grepu má viac L-karnitinu, (vhodný napr. pri chudnutí, športovaní).


Memorin - zlepší pamäť a prekrvenie. Pôsobí proti únavovému syndrómu, osvedčil sa pri hučaní v ušiach, posilní centrálnu nervovú sústavu a skracuje dobu odpočinku po vypätí a strese.

P.S.  Na doporučenie odborníkov mnohí kupovali jednotlivo kombináciu hore uvedených výrobkov. Ohlasy účinkov boli vynikajúce, preto sme sa rozhodli ponúknuť zľavu práve na kompletný balík. Mám odskúšané účinky na sebe, najmä počas obdobia návalu práce. Moje skúsenosti už viacerí potvrdili. Vyskúšajte úžasnú kombináciu min. 2-3 mesiace.


príchuť pre Revitin
pomaranč Revitin
mandarinka Revitin
grep Revitin

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť


Balík na prekonanie únavy


Dostupné možnosti


  • Kód produktu: B-únava
  • Dostupnosť: Skladom
  • Cena: 71,00€ 64,00€


Súvisiace produkty

Revitin 365
Revitin 365

39,10€

Memorin
Memorin

39,10€